Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2/A 10 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Boya Koruma

Boya Koruma

Balcılar Oto Olarak, Aracınızın kullanım koşulları, bulunduğu ortam ve çeşitli nedenlerle boya yüzeyinde matlaşma ve soluk bir görünüm olabilir. Ayrıca aracınızın boya yüzeyinde oluşan çizikler güneş ışığını yansıtmadığı için boyanın matlaşmasına neden olur. Bu ve benzeri durumlarda Balcılar Oto ekibine başvurarak, aracınızın görünümünü; ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görünümüne kavuşturabilirsiniz, Boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen endüstriyel tozlar, aracınızın dış yüzeyine yapışan yağ, reçine ve yabancı boya partikülleri, inatçı kir ve lekeler, boya yüzeyinde oluşmuş çizik ve renk solmaları ve bunlar gibi birçok neden Boya Koruma ekibi olarak aracınıza gerekli önemini gösteriyoruz.

Çorlu Kaporta Boya

Çorlu Kaporta Boya

Balcılar Oto olarak bilgisayarlı sistemlerle renk belirleme ve boyama işlemlerini yapıyoruz, böylece aracınızın boya öncesi ve boya sonrası arasında bir ton farkı oluşmasını engelliyoruz.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır, Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Oto Kaporta

Çorlu'da Oto Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.