Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2/A 10 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ

Dolu Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı; Dolu yağışı sebebiyle araçların kaporta aksamlarında meydana gelen hasarlarda Balcılar Oto, Dolu Hasar Onarımı ile hızlı, ekonomik ve profesyonel bir onarım çözümü sunuyor. Araçta oluşan göçükler, özel teknikler ile düzeltilerek, aracın orijinal görünümünü geri kazanması sağlanıyor. Dolu yağışı sonucu araçların kaporta aksamlarında meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar olan kaporta göçükleri Balcılar Oto tarafından Profesyonel ekip ve özel aletlerle aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltilerek eski haline getirilmektedir. PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Çorlu Kaporta Boya

Çorlu Kaporta Boya

Balcılar Oto olarak bilgisayarlı sistemlerle renk belirleme ve boyama işlemlerini yapıyoruz, böylece aracınızın boya öncesi ve boya sonrası arasında bir ton farkı oluşmasını engelliyoruz.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır, Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Oto Kaporta

Çorlu'da Oto Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.