Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2/A 10 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

Balcılar Oto Olarak, Seramik kaplama araçlarınızda zamanla oluşan çizik ve hasarları yok etmek için yapılan güçlü bir koruma ve kaplama yöntemidir. Uygulama sırasında seramik kaplama otomobilinizin boyasına güçlü bir şekilde tutunur. Silisyum oksit, elmas, cam, kil, kaolen, kuvars, gümüş ve felsaptın nano teknoloji ile bir araya gelerek oluştuğu bu ürün, aracınızda kovalanet bir bağ oluşturacak şekilde üretilmiş bir üründür. Seramik katman uygulandıktan sonra aracınızın dış etkilere karşı yüzde yüz korunması sağlar. Özel formülü sayesinde, aracınızı kimyasal dış etkenlere , asit yağmurlarına, kuş pisliklerine, reçineye karşı korurken aynı zamanda aracın boyasında mikro çizik oluşumunu da engeller. Üç kat uygulama yapılarak infrared kurutma yapılır. Seramik Kaplama uygulandığı yüzeye moleküler yapışma sağlayarak nüfuz eder. Seramik kaplama işinde ehli ustalarımız tarafından yapılmaktadır, size ve zamanınıza saygı duyuyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Çorlu Kaporta Boya

Çorlu Kaporta Boya

Balcılar Oto olarak bilgisayarlı sistemlerle renk belirleme ve boyama işlemlerini yapıyoruz, böylece aracınızın boya öncesi ve boya sonrası arasında bir ton farkı oluşmasını engelliyoruz.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır, Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Oto Kaporta

Çorlu'da Oto Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.