Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2/A 10 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Pasta Cila Hizmeti

Pasta Cila Hizmeti

Pasta Cila Hizmetimiz, Arabanız kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde darbelere ve çizilmelere maruz kalmaktadır. Tozlar, küçük taşlar, sinek ölüleri, güneş yanıkları gibi birçok etmen arabanızda bölgesel tahribata yol açmaktadır. Dışarıdan bakıldığında yer yer renk farklılıkları bu şekilde gözlenebilmektedir. Oluşan bu küçük yaralanmaları Balcılar Oto ekibi olarak pasta cila işlemleriyle ortadan kaldırabiliriz. Pasta uygulamada aracınızın boyası sıvı bir madde aracılığıyla işinde profesyonel ustalarımız ile kazıyoruz. Boya inceltilerek üzerinden bulunan çizikler yok edilip, arkasından uygulanan cila işlemi ise aracın parlaklık kazanmasını sağlamaktadır. Bu işlemlerden sonra arabanız sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşacaktır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçininiz.

Çorlu Kaporta Boya

Çorlu Kaporta Boya

Balcılar Oto olarak bilgisayarlı sistemlerle renk belirleme ve boyama işlemlerini yapıyoruz, böylece aracınızın boya öncesi ve boya sonrası arasında bir ton farkı oluşmasını engelliyoruz.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır, Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Oto Kaporta

Çorlu'da Oto Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.